Dlaczego my?

Jesteśmy firmą działającą na rynku już 20 lat w tym 12 lat pod nazwą RENMEB. W ofercie mamy meble dopasowane do każdego wnętrza, bez względu czy dominuje w nim klasyczna elegancja czy eklektyczne szaleństwo. RENMEB to dbałość o detale i najwyższa jakość produktów.

Tworzymy dla Państwa meble WŁASNORĘCZNIE z sercem i pasją. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej abyście Państwo byli zachwyceni każdym elementem.

Każdy mebel jest dopasowywany pod klienta dzięki czemu ma indywidualny i niepowtarzalny charakter, dopełni każde wnętrze. Z resztą sami się Państwo przekonajcie...

Oprócz produkcji mebli tapicerowanych zajmujemy się sprzedażą mebli do jadalni. Krzesła są wykonane z solidnego drewna bukowego co nadaje im szlachetny wygląd jak i trwałość na długie lata. Malowane są lakierem w wybranym przez państwa kolorze, dzięki czemu zyskują połysk i odporność na czynniki zewnętrzne. Stoły również są wykonywane z drewna bukowego, natomiast blaty z forniru dzięki czemu są bardzo odporne na temperaturę i zarysowania jak również laminowane z płyty wiórowej. Komplet tworzy spójną i elegancką całość, którą można dopasować do każdego typu wnętrza. Nadają się idealnie do jadalni ale i do salonu jako uzupełnienie rodzinnego zacisza.