Transport:
Firma ren-meb zapewnia dostawę mebli prosto do domu Klienta.
Towar dostarczamy w większości kraju zaufanym transportem,rejony bardziej odległe są dostarczane transportem zewnętrznym.
Koszt transportu ustalany indywidualnie
UWAGA !!! WNOSZENIE TOWARU  W GESTII KLIENTA
ZAPRASZAMY do korzystania z naszych usług !!!

Warunki dostawy:

1. Sprzedający dostarcza towar na terenie całego kraju.

2. Sprzedający zobowiązany jest dostarczyć do Klienta towar zgodny przedmiotem umowy sprzedaży – bez wad.

3. Sprzedający informuje Klienta na swojej stronie internetowej o długości terminu realizacji zamówienia.

4. Termin realizacji zamówienia liczony jest w dniach roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży. O dostawie klient jest informowany telefonicznie przynajmniej 2 dni wcześniej w wyjątkowych przypadkach czas ten może być skrócony. 

5. Towar będący przedmiotem sprzedaży Sprzedający dostarcza do Klienta zaufanym transportem pod adres wskazany w Zamówieniu, po wcześniejszym ustaleniu z klientem dokładnego terminu dostawy jak również kosztach.  W wyjątkowych przypadkach może być dostarczony wykwalifikowaną firmą kurierską.

6. Klient zobowiązany jest do dokładnego obejrzenia doręczonego towaru w obecności Dostawcy. W przypadku stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia towaru Klient ma prawo żądać od Dostawcy spisania właściwego protokołu, w celu ewentualnego zwrotu, rabatu lub wymiany na towar wolny od wad.

7. Sprzedający zapewnia Klientowi możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru. Odbioru można dokonać w siedzibie Sprzedającego w dniach i godzinach wskazanych na stronie internetowej Sprzedającego, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu ze Sprzedającym terminu odbioru.

8. Sprzedający wedle woli Klienta, dołącza do zakupionego towaru będącego przedmiotem dostawy paragon lub fakturę VAT obejmującą dostarczony towar.

9. Dostawa towaru dotyczy dostarczenia towaru pod adres wskazany przez Klienta i NIE OBEJMUJE WNOSZENIA go do mieszkania. Koszt dostawy nie obejmuje kosztów wnoszenia towaru do mieszkania!  Bardzo często w trasę wyjeżdża jeden kierowca i nie ma on obowiązku wnoszenia towaru. Jeżeli jest taka konieczność, ze względu na brak kogokolwiek – taka usługa jest odpłatna – ustalana z Dostawcą.

Kontakt:

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres ren--meb@wp.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 48 889 651 219 lub 665 345 466.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00–20:00, oraz w soboty w godzinach 08:00–18:00.
Jest możliwość osobiście złożyć zamówienie w naszej firmie 

Bezpieczne płatności PayU z certyfikatem SSL lub przelewem na konto:

renmeb.pl 

Kraska Renata 

37-111 Rakszawa 1559a

Bank PEKAO S.A. I oddział w Łańcucie

nr.konta:11 1240 2643 1111 0010 2755 7713