Komplety ogrodowe

Czy może być coś przyjemniejszego niż relaks we własnym ogrodzie z rodziną lub znajomymi? Aby zapewnić sobie wiele niezapomnianych chwil w gronie najbliższych, z pewnością wygodny komplet mebli ogrodowych okaże się strzałem w dziesiątkę! U nas znajdziecie Państwo komplety klasyczne, nowoczesne, a nawet wzór w stylu królewskim. Wszystko po to, by meble jak najlepiej pasowały do Państwa ogrodu i domu. W zależności od kompletu, w jego skład wchodzi stół i ławki lub krzesła. Drewniane komplety bardzo dobrze prezentują się na każdym tarasie, jak również na trawniku, czy w drewnianej altance ogrodowej. Drewniane komplety z naszego sklepu mogą również z powodzeniem służyć jako wygodne miejsce do wypoczynku w restauracji na świeżym powietrzu.

Komplety ogrodowe

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

  • -50,00 zł

  Meble Ekskluzywne 6 osobowe...

  Cena podstawowa 2 220,00 zł Cena 2 170,00 zł

  Zaprojektowany w bawarskim stylu, drewniany zestaw mebli ogrodowych świetnie sprawdzi się na wszelkiego typu biesiadach i przyjęciach – czy to w restauracji czy też na prywatnej działce

  • -40,00 zł

  Meble ogrodowe Królewskie 8...

  Cena podstawowa 2 080,00 zł Cena 2 040,00 zł

  Drewniano-aluminiowy zestaw mebli ogrodowych. Pozwala wygodnie zjeść, odpocząć, spotkać się z rodziną i porozmawiać z przyjaciółmi.

  • -30,00 zł

  Stół nowoczesny + dwie...

  Cena podstawowa 1 950,00 zł Cena 1 920,00 zł

  Komplet mebli nowoczesnych – w zestawie stół oraz dwie ławki bez oparcia. Nowoczesny design mebli sprawia, że świetnie wkomponowują się one w każde otoczenie. Listwy wykonane są z drewna olchowego osadzonego na stelażu stalowym, pomalowanym proszkowo, co zapewnia dużą estetykę produktu.

  • -30,00 zł

  Stół nowoczesny + dwie...

  Cena podstawowa 2 099,00 zł Cena 2 069,00 zł

  Komplet mebli nowoczesnych – w zestawie stół oraz dwie ławki z oparciem. Nowoczesny design mebli sprawia, że świetnie wkomponowują się one w każde otoczenie. Listwy wykonane są z drewna olchowego osadzonego na stelażu stalowym, pomalowanym proszkowo, co zapewnia dużą estetykę produktu.

  • -40,00 zł

  Meble ogrodowe Królewskie 8...

  Cena podstawowa 2 050,00 zł Cena 2 010,00 zł

  Drewniano-aluminiowy zestaw mebli ogrodowych. Pozwala wygodnie zjeść, odpocząć, spotkać się z rodziną i porozmawiać z przyjaciółmi.

  • -40,00 zł

  Meble Ekskluzywne 8 osobowe...

  Cena podstawowa 2 290,00 zł Cena 2 250,00 zł
  Zaprojektowany w bawarskim stylu, drewniany zestaw mebli ogrodowych świetnie sprawdzi się na wszelkiego typu biesiadach i przyjęciach – czy to w restauracji czy też na prywatnej działce.